FINANČNÍ ÚČETNÍ / Účetní finanční a investiční

FirmaSAPRIL GROUP s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč

Popis nabídky práce:

FINANČNÍ ÚČETNÍ
NÁPLŇ PRÁCE:
PRACOVNÍ POŽADAVKY:
- Středoškolské vzdělání - ekonomické zaměření
- Výpis z rejstříku trestů
- Znalost práce na PC
- Možnost znalosti práce v účetních programech
- Znalost podvojného účetnictví (pokladny, deník, zaúčtování skladů od matriálů až po výroby, zpracování - DPH, kontrolního hlášení, silniční daně, bankovních účtů, leasingů, úvěru, zaúčtování mezd, srážek z mezd, exekucí atd.)
- Schopnost pracovat v kolektivu
- Předpoklad zvládat stresové situace a řešit je
- Samostatnost
- Loajálnost
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, možnost školení v oboru
HLÁSIT SE: Látková Simona, e-mail: [email protected] - v případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy, po dobu nouzového stavu kontakt pouze mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2022

jméno zaměstnavatele:SAPRIL GROUP s.r.o., IČ: 27332985

kontaktní osoba:Simona Látková
e-mail:[email protected]