Účetní/ mzdový účetní / Mzdoví účetní

FirmaQANTO VINDICO s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 500 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce při vedení podvojného účetnictví a zpracování svěřeného úseku účetní agendy společnosti, spolupráce při inventarizaci majetku a účtů při účetních závěrkách, spolupráce při přípravě podkladů pro účetní závěrky, audit a reporting, administrativní práce v účetním oddělení, administrativní a koordinační podpora personálního oddělení, spolupráce se mzdovým účetním při zpracování mezd a mzdové agendy v souladu s platnou legislativou, včetně evidence docházky, sledování srážek a exekucí, evidence, spolupráce s kolegy v ekonomickém oddělení, práce s informačními systémy, zodpovědnost za udržování a správnost dat
POŽADAVKY: SŠ vzdělání ekonomického směru a prokazatelnou praxi na pozici účetní/mzdové účetní, příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně, pečlivost a pozitivní přístup k práci, smysl pro zodpovědnost, diskrétnost, loajálnost, časovou flexibilitu, odolnost v ůči stresové zátěži, trestní bezúhonnost a případné reference
NABÍZÍME: práci v české dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouhodobou tradicí, ve které budete odpovídajícím způsobem oceněni za své pracovní nasazení, zkušenosti a schopnosti, práci na hlavní pracovní poměr, odpovědnou a samostatnou práci, férové podmínky spolupráce, možnost profesního rozvoje v prostředí prosperující firmy, přátelský a dynamický pracovní kolektiv, jazykové kurzy anglického jazyka, firemní benefity - bonusy/prémie, slevy na produkty využívané firmou, fástup možný ihned
KONTAKT: e-mailem (váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce, prosím, zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] Informace o průběhu a výsledku výběrového řízení obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobním pohovorům.)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Milady Horákové 363/5, Svitavy - Předměstí, 56802, Česko
mzda, plat (hrubý):20 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:QANTO VINDICO s.r.o., IČ: 28412737

kontaktní osoba:Ing. Lenka Rozlívková, jednatel
telefon:603 800 245
e-mail:[email protected]