Dělník-ce ve výrobě / Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

FirmaKS-Europe s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 320 Kč

Popis nabídky práce:

Místa výkonu práce:
Plzeň - Křimice, Šťáhlavy
Hlavní náplň práce:
obsluha technologické linky na kompletaci katalogů, zodpovědnost za dodržení předepsaných technologických postupů a za pořádek na pracovišti, provádění jednoduché údržby na lince, rozbalování zásilek a třídění zboží, kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC, skenování kódů, tisk etiket, odstraňování drobných závad, ruční žehlení.
Předpoklady pro výkon práce:
spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, schopnost zaučit se na předepsané technologické operace, dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje, schopnost naučit se cca 60 německých slov (barvy, oblečení)
Zaměst.výhody. 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování
Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Komenského 598, Šťáhlavy, 33203, Česko
mzda, plat (hrubý):19 320 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:21. 06. 2023

jméno zaměstnavatele:KS-Europe s.r.o., IČ: 63990474
počet volných pracovních míst:9
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Radka Chlebušová
telefon:377 862 124
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma KS-Europe u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 19 320 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Komenského 598, Šťáhlavy, 33203, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 21. 06. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.