Seřizovač/ka CNC strojů / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

FirmaMEVA a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

seřizování CNC strojů

Požadujeme:

vzdělání ve strojírenském oboru, ochotu pracovat na 2 směny,

Nabízíme:

zajímavou práci s motivujícím ohodnocením, čtvrtletní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost karierního růstu.
Způsob prvního kontaktu:
telefonicky, e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce od 8.00 - 15.00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:28. 02. 2022

jméno zaměstnavatele:MEVA a.s., IČ: 46708766
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. Marcela Hadravová, personalista
telefon:416 823 282
e-mail:[email protected]