Dělník tesařsko truhlářské výroby - výroba střešních panelů / Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

FirmaKasalova pila, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
práce na výrobě střešních dřevěných panelů.

Požadujeme:
vyučení v oboru truhlář výhodou.
Pracovní doba: dvousměnný provoz, 6.00 h - 14.00 h a 14.00 h - 22.00 h
Datum nástupu lze po dohodě změnit.

Nabízíme:
ke konci roku mimořádná odměna, příspěvek na stravování
Životopis zasílejte e-mailem na adresu [email protected]
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Kasalova pila, s.r.o., IČ: 45023344
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Jana Dočekalová, mzdová účetní, personalistka
telefon:725527504
e-mail:[email protected]