Úklidoví pracovníci výrobních prostor / Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

FirmaMW-DIAS, a.s.
ÚvazekHPP, VPP, DPČ, DPP
Mzda87 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

z: 18.5.2020 a: 14.9.2020

Náplň práce:
úklid kanceláří, sprch, šaten a denních místností.
Mzda: od 87,30,- Kč/hod., prémie, noční příplatky, a další...
Pro invalidní důchodce je zde příslib náborového příspěvku až 12 tis., na HPP. Směnnost pro invalidy lze poupravit do zkráceného úvazku!
Směnnost: třísměnný provoz.
Nástup: možný ihned.
Kontakt: volejte PO/ST od 8:30 - do 16:00 hod., nebo nám kdykoliv zanechte zprávu. Budeme Vás zpětně kontaktovat. Pavlíková Lenny, tel: 605 223 351, email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):87 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:27. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:MW-DIAS, a.s., IČ: 25368907
počet volných pracovních míst:7
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Lenny Pavlíková
telefon:605 223 351
e-mail:[email protected]