Elektrikář, servisní pracovník / Elektromechanici

FirmaTZZ JEŘÁBY s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

vhodné i pro absolventy!
- obor studia elektrikář, elektromechanik, nutná vyhláška č. 50, nutný ŘP sk. B
- nutná odolnost pro práci ve výškách (zajišťujeme školení)
- náplň práce: servisní a montážní činnost v oboru stavebních věžových jeřábů
- výše mzdy se odvíjí od dosavadních zkušeností z oblasti elektro a ZZ
- standardní pracovní doba Po-Pá od 7:00 do 15:00 vyjma montáží
- pracovní poměr možno prodloužit na dobu neurčitou

Nabízíme:
měsíční prémie, celoroční prémie
Kontakt: osobně - dle domluvy po telefonu, emailem, telefonicky - od 7:00 do 18:00

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:TZZ JEŘÁBY s.r.o., IČ: 28130740
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Jan Toufar
telefon:+420 731 420 530
e-mail:[email protected]