Mechanik-elektronik / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

FirmaSTARLIFT s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč až 25 000 Kč

Společnost STARLIFT s.r.o. se zaměřením na prodej a servis vysokozdvižných vozíků příjme na HPP mechanika - -elektronika

Požadujeme:
ukončené střední odborné vzdělání se zam. na elektrotechniku /autoelektrikář/,.ŘP sk. B /ŘP obsluhy VZV - výhodou, manuální zručnost a logické myšlení, komunikativnost,orientace v technické dokumentaci, praxe v oblasti oprav autom. a zem. techniky /man.technika výhodou/, uživatelská znalost PC,časová flexibilita, samostatnost, základní znalost AJ

Pracovní náplň:
provádění oprav a údržby man.techniky /diesel, LPG, elektro/ na dílně a u zákazníků se zaměřením na montáž a demontáž elektronického příslušenství, jednodušší opravy za pomoci elektronických měřících přístrojů a specifikace závad man.techniky diagnostickými přístroji

Nabízíme:
příspěvek na stravování, účast na kurzech a školeních, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnání v prosperující společnosti
Nástup možný dle dohody

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:STARLIFT s.r.o., IČ: 25913654

kontaktní osoba:Iveta Koždoňová
telefon:596092329
e-mail:[email protected]