Zaměřovací technik/technička / Ostatní stavební technici

FirmaSVĚT OKEN s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Popis nabídky práce:

ZAMĚŘOVACÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Jste nespokojení a chcete změnu?
Přišli jste o práci a chcete pracovat dále ve svém oboru?
Firma SVĚT OKEN rozšiřuje svůj tým zaměřovacích techniků.

CO VÁS ČEKÁ:
- práce ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě

POŽADAVKY:
- min. výuční list - nejlépe technického zaměření
- praxe v oboru výhodou
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- časová flexibilita, bezúhonnost a ŘP sk.B

NABÍZÍME:
- odpovídající platové a provizní ohodnocení
- práci na HPP
- nástup dle dohody
Ov.: 3.6.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:SVĚT OKEN s.r.o., IČ: 25831925
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Iveta Horálková
e-mail:[email protected]