Řezníci / Řezníci a uzenáři

FirmaMP Krásno, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

ŘEZNÍCI
Smlouva na dobu určitou, poté možnost prodloužení.
Příspěvek na dopravu nad 35 km.
POŽADUJEME: vyučení v oboru řezník, praxi v bourání masa, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: provádí zpracování masa na vepřovém páse za použití nože, zatřiďuje jednotlivé zpracování částí, provádí manipulační práce související s bouráním a opracováním masa.
NABÍZÍME: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden,
roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea,
až 6 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel), příspěvek na dopravu (s trvalým bydlištěm nad 25 km) / příspěvek na ubytování, odměna za doporučení nového kolegy 10.000,- Kč, údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání, právní poradenství pro zaměstnance, týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem), kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA, slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů, firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem na [email protected], informace na tel. čísle
571 855 275.
ov. 26.7.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hranická 430/34, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 01. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MP Krásno, a.s., IČ: 25572890
počet volných pracovních míst:5
datum zveřejnění nabídky práce:26. 07. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Dagmar Klímková
telefon:571 855 282
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma MP Krásno u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč až 45 000 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody, Podnikové stravování, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Hranická 430/34, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 01. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.