KUCHAŘI / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

FirmaOdborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda18 470 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:29/6/2020

Náplň práce:

- příprava běžných druhů teplých a studených jídel.
Pracovní doba:
- 8 hodinová pracovní doba
- pondělí až neděle (příplatky za víkendy).
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 470 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2020
datum ukončení pracovního poměru:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace, IČ: 00534200

kontaktní osoba:Alena Škrdlová
telefon:731 504 475
e-mail:[email protected]