ELEKTRIKÁŘ / Elektromechanici

FirmaBMTO GROUP a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Montáže elektroinstalace vodohospodářských zařízení. Mezi činnosti práce patří mimo jiné zabezpečení montáže a instalace výrobků u zákazníků, jejich uvedení do provozu, provádění pravidelných revizí.

Požadavky:

Střední vzdělání, výuční/maturitní list v oboru elektro, zkoušky dle Vyhlášky 50/1978 Sb. Praxe v oboru min. 1 rok, ŘP skup. B, aktivní řidič, znalost ČJ slovem i písmem, týmová práce, komunikační dovednosti, samostatnost, fyzická zdatnost.

Nabízíme:

Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, firemní telefon, příspěvek na dopravu, příspěvky na stravování, masáže, Multisport kartu a další firemní benefity, bonusové ohodnocení dle jeho individuálního výkonu.
Mzda od 25 000,- Kč.
Nástup možný ihned.
Pokud byste měl/a zájem o výše nabízenou pracovní pozici, neváhejte se prosím obrátit na [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:BMTO GROUP a.s., IČ: 49099361

kontaktní osoba:Petr Kudrna
telefon:603 160 850
e-mail:[email protected]