SLÉVÁRENŠTÍ DĚLNÍCI / Obsluha zařízení na zpracování kovů

FirmaBeskyd spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:22/4/2020 a:29/6/2020
Kontakt:
- e-mailem, osobně po předchozí telefonické domluvě, telefonicky v čase 06:00-13:30 hod.; [email protected]

Požadujeme:

- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- vyučení technického směru
- praxe, vhodné i pro absolventy škol.
Náplň práce - 1 pozice:
- opracovávání odlitků z šedé a tvárné litiny broušením, tryskáním, vrtáním apod.

Nabízíme:

- stravenky, příspěvek na dovolenou, vánoce, rekreace, zdravotní volno
- zaměstnanecké výhody jsou přiznány po odpracování 12-ti měsíců.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, příspěvky

jméno zaměstnavatele:Beskyd spol. s r.o., IČ: 42868394
počet volných pracovních míst:4

kontaktní osoba:Ivana Kociánová, MÚ
telefon:558 675 312, 245
e-mail:[email protected]