Vedoucí recepce - marketing / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

FirmaPROFI, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

AKTUALIZACE 25.6.2020
První kontakt písemný
- nabídky zasílejte na e-mail: [email protected]
PRACOVNÍ DOBA:
- pružná (dle směn a domluvy se zaměstnavatelem)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Ostružná 102, 103, 146, Petříkov 90, 213
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- ukončené střední vzdělání s maturitou nebo vyšší
- znalost 1 - 2 cizích jazyků
- ŘP sk. B
- komunikativnost, organizační schopnosti, sportovní dovednosti
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- provozní zajišťování a zodpovědnost za chod ubytovací části areálu Ostružná a Petříkov
- reklamní kampaně, úprava webových stránek
- komunikace na sociálních sítích
- prodej pobytů
- jednání s klienty
- tvorba ubytovacích balíčků, atd.
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- strava zdarma
- možnost trvalého bydlení

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PROFI, spol. s r.o., IČ: 00557960

kontaktní osoba:Sylva Janhubová
telefon:739 407 977
e-mail:[email protected]