Oddělení respiračních střevních a exantematických virových nákaz- NRL pro enteroviry / Zdravotní laboranti

FirmaStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze
ÚvazekHPP
Mzda22 540 Kč až 33 130 Kč

Požadujeme SZŠ (příp. Bc.) vzdělání v oboru zdravotní laborant/ka, odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotní/ho laboranta/ky, znalost AJ a specializace i praxe v oboru výhodou, znalost práce s PC, MS World a Excel. Hlavní náplň činnosti: samostatná laboratorní práce v akreditované laboratoři - příjem, zpracování a evidence vzorků v rámci referenční, diagnostické a výzkumné činnosti laboratoře. Podrobnosti viz příloha. Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zdravotního laboranta/ku do NRL pro enteroviry
Hlavní náplň činnosti:

- Samostatná laboratorní práce v akreditované laboratoři - příjem, zpracování a evidence vzorků v rámci referenční, diagnostické a výzkumné činnosti laboratoře

Požadujeme:

- Odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotní laborantky/laboranta
- Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- Specializace a praxe v oboru výhodou
- Znalost AJ výhodou
- Znalost práce s PC, MS World a Excel

Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- dodatková dovolená
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: 1.5.2020 nebo dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email:

Státní zdravotní ústav
MUDr. Barbora Macková
Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10
e-mail: [email protected]; [email protected]
tel. kontakt:+420267082221

Upozornění:
Osloveni budou pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.
SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 540 Kč až 33 130 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2021

jméno zaměstnavatele:Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze, IČ: 75010330

kontaktní osoba:MUDr. Petra Rainetová
telefon:+420267082221
e-mail:[email protected], [email protected],
kontaktní adresa:Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady