Betonáři / Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

FirmaW. Markgraf stav s.r.o.
ÚvazekDPP
Mzda150 Kč / hod.

Jedná se o dohodu o provedení práce - poté možné převedení na pracovní smlouvu (na 1 rok s možností prodloužení) !!! Místo výkonu práce: Podhradská 676/7, 350 02 Cheb. Výše odměny z DPP: 150,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 6:30-15:00 h.

Náplň práce:
betonáři - výroba železobetonových prefabrikátů.

Požadujeme:
vyučení v oboru "zedníci" nebo praxe ve stavebnictví, spolehlivost.

Nabízíme:
podnikové stravování, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:00-16:00 h).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):150 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie: prémie

jméno zaměstnavatele:W. Markgraf stav s.r.o., IČ: 02762218
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Eva Stuláková
telefon:355335194
e-mail:[email protected]