Skladníci / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaDHL Solutions k.s.
ÚvazekHPP
Mzda19 330 Kč až 20 000 Kč

Místo výkonu práce: Logistická 169/1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h, 22:00-6:00 h.

Náplň práce:
jednoduché logistické aktivity i příprava zboží, naskladnění, vyskladnění.

Požadujeme:
oprávnění na obsluhu manipulační techniky výhodou.

Nabízíme:
závodní stravování, dovolená navíc, zajištění ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 9:00-15:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 330 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování: zajištění ubytování
  • Podnikové stravování: závodní stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:DHL Solutions k.s., IČ: 28213866
počet volných pracovních míst:49
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Veronika Markupová
telefon:601314284
e-mail:[email protected]