Pomocné práce v rostlinné výrobě / Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

FirmaHana Prokl Ličková
ÚvazekHPP, VPP
Mzda14 600 Kč

z: 1.4.2020 a: 23.6.2020 Možnost práce na plný nebo zkrácený pracovní úvazek (20 hod. mzda 7800,- Kč.)

Náplň práce:
Pěstitelské práce v zelenině a ovocných sadech, ŘP B,T výhodou.
Kontakt: Ing. Iva Ličková, telefonicky v pracovní dny v době od 7:00 do 16:00 hodin na č.: 731 414 316, písemně na email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):14 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2020

jméno zaměstnavatele:Hana Prokl Ličková, IČ: 03705773
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. Iva Ličková
telefon:731 414 316
e-mail:[email protected]