Senior specilista/tka / Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

FirmaLiberty Ostrava a.s.
ÚvazekHPP
Mzda55 000 Kč až 65 000 Kč

Popis nabídky práce:

21522 Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři
ZamK
Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kučice

Náplň práce:
připravuje a realizuje nové automatizační projekty, navrhuje vizualizaci vybraných projektů, navrhuje algoritmy pro řídící systémy, spolupracuje při přípravě a předávání technické dokumentace.

Požadovaný profil: vysokoškolské vzdělání, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, znalost programování PLC, znalost anlického jazyka, znalost českého jazyka výhodou.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):55 000 Kč až 65 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Liberty Ostrava a.s., IČ: 45193258
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Martin Antal
telefon:720 747 927
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Vratimovská 689/117, Kunčice, 707 02 Ostrava