Projektant/projektantka / Řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví

FirmaIng. Karel Pleyer
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadujeme:

-SŠ nebo VŠ stavební obor pozemní stavby, zkušenost a praxe v oboru - výhodou
-dobrou znalost práce na PC (MS Office)
-pokročilou znalost SW ArchiCAD
-vztah k projektování, ochotu učit se nové věci, flexibilitu, pečlivost, umět argumentovat, reprezentativní vystupování

Náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude samostatná projekční činnost, zodpovědnost za přípravu projektové dokumentace se zaměřením na střední i velké pozemní stavby, dohled nad celým projektem a zpracováním projektové dokumentace (příprava studií, dokumentací pro územní řízení, stavební povolení apod.), občasná práce v terénu, práce s programem ArchiCAD.

Nabízíme:

- po uplynutí zkušební doby pracovní poměr na dobu neurčitou
- profesní a osobní růst, maximální důvěra a podpora v samostatnosti
- možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 8.00-17.00 hod. nebo osobně od 8.00-15.00 hod. v místě výkonu práce.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:15. 04. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, osobní růst

jméno zaměstnavatele:Ing. Karel Pleyer, IČ: 44208294

kontaktní osoba:Ing. Karel Pleyer, majitel
telefon:777 292 263
e-mail:[email protected]