Svářeč / Svářeči

FirmaGESS-CZ, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 29 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

svařování CO metodou

Požadavky:

orientace ve výrobní dokumentaci; praxe vítána

Nabízíme:

zajištění odborného školení; stravenky; příspěvek na dopravu; individuální benefity

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Milana Potyše:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (06,30 - 14,30hod.) na čísle 602 333 367;
- osobně (07,00 - 14,00hod.) na adrese: GESS-CZ, s.r.o., Rouské č.p. 80, 753 53 Všechovice

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 29 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: - příspěvek
  • Podnikové stravování: - stravenky
  • Jiné výhody: - individuální benefity

jméno zaměstnavatele:GESS-CZ, s.r.o., IČ: 26867770
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Milan Potyš
telefon:602333367
e-mail:[email protected]