UKLÍZEČI (HPP, DPP, DPČ) / Ostatní uklízeči a pomocníci

FirmaTělocvičná jednota SOKOL Frýdlant nad Ostravicí
ÚvazekHPP
Mzda87 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

C04 z:5/3/2020 (HPP, DPP, DPČ) a:29/6/2020

Náplň práce:

- úklid tělocvičny a přilehlých prostor (šatny, chodba).
- vhodné i pro absolventy škol.
Pracovní doba:
- 20-25 hodin týdně
- v dopoledních hodinách, dle obsazenosti tělocvičny (na čase se lze domluvit).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):87 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 09. 2020
datum ukončení pracovního poměru:30. 08. 2021

jméno zaměstnavatele:Tělocvičná jednota SOKOL Frýdlant nad Ostravicí, IČ: 61984116

kontaktní osoba:Zuzana Blablová
telefon:732 543 427 (PO-PÁ 8:00-15:00 hod.)