Technický Support - Junior / Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

FirmaIntegromat s.r.o
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 55 000 Kč

Popis nabídky práce:

Jaká je náplň práce

o First/Second level Technická podpora pro naše klienty z celého světa
o Práce s nejmodernějšími technologiemi AWS, Kubernetes, Docker, atp.
o Komunikace s klienty e-mailem, po telefonu nebo instant messengerem - naučíš se jednat s různými typy firem, lidí i kultur - máme zákazníky z celého světa
o Spolupráce s naším DevOps týmem
o Neustálé studium nových technologií
o Testování současného řešení a hledání slabin
o Trénink na možné výpadky

Požadavky

o Základní IT znalosti a nadšení do nových technologií
o Základní admin znalost Linux
o Chuť učit se nové věci a technologie
o Pro-zákaznické myšlení
o Angličtina min. na úrovni B2 (ofiko certifikát nepotřebujeme, velice dobrou znalost ano)

Všechno ostatní tě naučíme. Za rok se u nás naučíš tolik co jinde za 5 let (nebo nikdy).

Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 55 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Integromat s.r.o, IČ: 29152861
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:PAVEL DURAS, jednatel