KUCHAŘI / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

FirmaStředisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
ÚvazekHPP
Mzda16 100 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:28/1/2020 a:29/6/2020

Náplň práce:

- příprava pokrmů v zařízení sociálních služeb,
- výroba a výdej běžných teplých jídel a moučníků.

Požadavky:

- vyučení v oboru,
- znalost problematiky stravovacího provozu,
- organizační schopnosti,
- předložení výpisu z rejstříku trestů,
- kladný vztah k cílové skupině - senioři,
- schopnost pracovat v týmu,
- dobré komunikační dovednosti,
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti,
- praxe v zařízeních podobných služeb vítána.

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
- platové rozpětí dle započitatelné doby praxe, možnost osobního ohodnocení,
- systém odměn,
- pět týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny stravování,
- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
- práci v jednosměnném provozu 40 hodin týdně včetně sobot a nedělí,
- dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na [email protected]
Případné dotazy odpovíme na tel. č.: 739 309 825
*Zasláním podkladů souhlasíte se shromažďováním a dalším zpracováním svých osobních údajů v životopise uvedených v rámci platné legislativy.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 100 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěv. na penz. připojištění

jméno zaměstnavatele:Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí, IČ: 00847020

kontaktní osoba:Ing. Eva Vančurová, mzdová účetní
e-mail:[email protected]