Mechanik opravář stavebních strojů / Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

FirmaTrilet Ground Services, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda140 Kč až 160 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

MVP: Dobronická 1371, 148 26 Praha 4 - Libuš
Kontakt: Kostrba Martin Ing., tel.: 724018996 (Pracovní dny od 7 do 16 h.), e-mail: [email protected]

Náplň práce:

opravy a servis stavebních strojů

Požadujeme:

vyučení v oboru technického směru - min. výuční list (mechanik, automechanik, elektro, opravář zemědělských strojů apod.)
znalost elektro, hydrauliky, mechaniky
řidičský průkaz skupiny B
ochotu se učit - co neumíte, vysvětlíme/naučíme
šikovné ruce
samostatnost, výborná pracovní disciplína
flexibilita
Výhodou:
průkaz VZV
strojní průkaz
svářečský průkaz
praxe v oboru

Nabízíme:

zázemí stabilní české společnosti
příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění apod.
stravenky
ubytování pro mimopražské hrazené zaměstnavatelem
5týdnů dovolené
podporu osobního rozvoje a kvalifikace
plat 145,- Kč/ hod. + prémiové ohodnocení
Místo práce: Praha 4 - Libuš
Termín nástupu: ihned
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [email protected] nebo tel. 724 018 996.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):140 Kč až 160 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Trilet Ground Services, a.s., IČ: 25056514
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Ing. Martin Kostrba
telefon:724018996
e-mail:[email protected]