Prodejce finančních produktů ojetých vozidel / Prodavači ostatního zboží v prodejnách

FirmaAUTOBOND GROUP a.s.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 30 000 Kč

V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s Vaší fotografií a případnými referencemi na kontakt: Mgr. Martin Kruml, e-mail: [email protected]

Společnost AUTOBOND GROUP a.s., která je autorizovaným dealerem zn. Kia, Toyota, Suzuki, Nissan, hledá vhodného uchazeče na pozici prodejkyně finančních produktů ojetých vozidel.

Popis pozice
udržování čistoty a zavedených systémů při prodeji ojetých vozů
prodej ojetých vozů
příprava prodejních a výkupních smluv
uzavírání úvěrových a pojistných smluv

Požadujeme:

zkušenost s přímým prodejem výhodou
znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
samostatnost a časovou flexibilitu
příjemné vystupování a pozitivní přístup
dobré komunikační a prezentační dovednosti
smysl pro týmovou práci
kvalifikace ČBA výhodou

Nabízíme:

finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům
profesionální a přátelský kolektiv
HPP
možnost profesního růstu
firemní benefity - stravenky,
zázemí stále rostoucí firmy zastupující tyto značky: Kia, Toyota, Nissan, Suzuki
nástup ihned

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Krmelínská 762/12, Ostrava - Hrabová, 72000, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:AUTOBOND GROUP a.s., IČ: 27567575
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Martin Kruml
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.autobond.cz