Pracovníci ostrahy / Pracovníci ostrahy, strážní

Firma"SCHWARZ s.r.o."
AdresaSedlecká 570, 264 01 Sedlčany
ÚvazekHPP
Mzda87 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Pozice: pracovníci ostrahy
Místo vhodné pro OZP.
Hledáme šikovné pracovníky ostrahy pro administrativní budovy s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu

Náplň práce:

- administrativní úkony spojené s řízením vrátnice
- kontrolní pravidelná pochůzková činnost,
- obsluha EPS, EZS
- případné obchůzky se služebním psem

Požadujeme:

trestní bezúhonnost, osvědčení o profesní kvalifikaci STRÁŽNÝ (68-008-E) výhodou
Nástup možný ihned. Mzda: 87,30/ hod. + zákonné příplatky
Kontakt:Břicháčková Radka, tel.: 605 270 026, e-mail: personalni.schwarz@seznam.cz
První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Osobně se hlásit na provozovně: Příbram IV, Mariánská 355.
Místo výkonu práce: areál firmy KDS Sedlčany - "SCHWARZ s.r.o." - Sedlčany, Sedlecká č.p. 570

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, profesní kvalifikace strážný - výhodou, výpis z RT
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:"SCHWARZ s.r.o." - Sedlčany, Sedlecká 570, 264 01 Sedlčany
mzda, plat (hrubý):87 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:"SCHWARZ s.r.o.", IČ: 61677744
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
profese:
  • Pracovníci ostrahy, strážní
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Radka Břicháčková
telefon:+420 605 270 026
e-mail:personalni.schwarz@seznam.cz