VEDOUCÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU, VÝROBY A SKLADU / Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

FirmaSADY SV. PROKOPA s.r.o.
AdresaTemelín
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Jedná se práci v ovocném sadu.
Místo výkonu práce: Temelín, Týn nad Vltavou

Náplň práce:
udržuje kontakt se stálými zákazníky, získává nové, koordinuje výrobu a dodávku zboží v souladu s potřebou zákazníků, vede jejich evidenci, zajišťuje objednávky, vede skladové zásoby a jejich expedici, zhotovuje propagační materiál, vede pracovní kolektiv o max. 10 lidech.

Požadujeme:
ŘP sk. B, znalost správy sociálních sítí, pokročilou znalost MS Office a MS Excel, zkušenost s marketingem, kreativitu, organizační schopnost, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.

Nabízíme:
práci v příjemném kolektivu, velmi dobře vybavené pracoviště, perspektivní práci, individuální odměny
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete životopis na uvedenou e-mailovou adresu.
Adresa pro osobní jednání: Čihovice 30, 375 01 Týn nad Vltavou - pouze po předchozí domluvě.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:SADY SV. PROKOPA s.r.o. - Temelín, Temelín
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SADY SV. PROKOPA s.r.o., IČ: 28105460
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Bc. Václav Běťák
telefon:+420 601 299 112
e-mail:personalni@cihovice.cz
kontaktní adresa:Čihovice 30, Hněvkovice na levém břehu Vltavy, 375 01 Týn nad Vltavou 1