Šéfkuchař/ka / Šéfkuchaři v pohostinství

FirmaBohemia - lázně a. s.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč

Kontakt: Sluka Jiří, tel.: 352 511 100, e-mail: [email protected] (9,00 - 16,00 hod)
Do našeho mladého týmu hledáme schopného a kreativního šéfkuchaře se znalostí české a mezinárodní kuchyně.

Náplň práce:
odpovídá za dodržování dietních norem, vlastních kalkulací, váhového množství v syrovém stavu a po kuchyňské úpravě, jídel a´la carte, zajišťuje výrobu, expedici pokrmů pro jiné odběratele.
Vedení týmu cca 18 - 20 lidí, bezúhonnost, schopnost plánování, zodpovědnost.
28000 - 30000 po zapracování - minimálně 3 měsíce + k tomu prémie.
Pracovní doba: 6.00 - 14,30 hod.
Podnikové stravování, 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:Bohemia - lázně a. s., IČ: 45357218

kontaktní osoba:Jiří Sluka
telefon:352 511 100
e-mail:[email protected]