ÚŘEDNÍCI VE SKLADECH - PRODEJCE / Úředníci ve skladech

FirmaFELIMA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč

Popis nabídky práce:

ÚŘEDNÍCI VE SKLADECH - PRODEJCE
Do našeho týmu hledáme pracovníka ve skladu a na prodejně instalatérského a topenářského materiálu.
Co bude Vaším úkolem?
- Prodej instalatérského a topenářského materiálu
- Realizace nakládky a vykládky zboží
- Fyzická kontrola zboží
- Účast na inventurách

Požadujeme:

- výpis z RT
- Řidičský průkaz sk. B
- Základní znalosti PC
- Znalost instalatérského sortimentu nebo praxi v instalatérském, topenářském oboru

Nabízíme:

- Měsíční mzdu od 21.000,- Kč (dle praxe)
- Stravenky
HLÁSIT SE: Berezňáková Markéta Bc., tel.: 774 579 860 volat od 7:00 do 16:00 hod., e-mail: [email protected] - zaslat životopis, osobně na adrese Felima s.r.o., Čepirohy 157, Most

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, znalost instalatérksého sortimentu nebo praxi v instalatérském,topenářském oboru
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: stravenky

jméno zaměstnavatele:FELIMA s.r.o., IČ: 27311287

kontaktní osoba:Bc. Markéta Berezňáková
telefon:774 579 860
e-mail:[email protected]