Projektant / Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

FirmaEKOL, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
e-mail: [email protected]

Náplň práce:

Návrh technického řešení projektů (turbíny, kotle)
Příprava a zpracování podkladů autorizovaných projektantů a zakreslování technických výkresů
Úpravy a změny výkresové dokumentace
Vypracování technických specifikací, jejich optimalizace
Jednání se zákazníky - technická specifikace, realizace přejímek.

Požadavky:

SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství
Časová flexibilita
Znalost čtení technické dokumentace, výkresů, schémat a zapojení
ŘP sk. B.

Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na penzijní, životní pojištění
Možnost výuky AJ nebo čínského jazyka zdarma
Zajímavou a samostatnou práci
Po půlroční době určité následuje prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, časová flexibilita, znalost čtení výkresové dokumentace, výkresů, schémat
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní, životní pojištění, možnost výuky AJ nebo čínského jazyka

jméno zaměstnavatele:EKOL, spol. s r.o., IČ: 41600983
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Zita Přichystalová
telefon:543 531 674
e-mail:[email protected]