STRÁŽNÍ (vyhrazeno pro OZP) / Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

FirmaVKUS-BUSTAN s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda12 519 Kč až 13 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:26/11/2019 (vyhrazeno pro OZP) a:29/6/2020
Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: [email protected], nebo se hlaste na tel.č. 725 466 606.

Náplň práce:

- iniciativní a samostatné předcházení vzniku všech negativních jevů.
- ochrana před vstupem nebo vniknutím neoprávněných osob do objektu.
- součinnost a spolupráce se složkami IZS (Policie ČR, Hasiči, Záchranná služba).
- jednoduchá obchůzkové činnosti za použití elektronického pochůzkového systému.

Nabízíme:

- dvousměnný provoz (převážně noční směny)
- práci vhodnou pro invalidní důchodce
- mzda od 90,-Kč/hod + příplatky
- finanční benefity dle vykonané práce
- příplatky soboty+neděle, noční, svátky, směnnost
- zaměstnanecké výhody - dle pracoviště

Požadujeme:

- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
Výhodou:
- certifikát (strážný) - není nutností.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):12 519 Kč až 13 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:21. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:VKUS-BUSTAN s.r.o., IČ: 26841410
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Pavel Drabina
telefon:725 466 606
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Frýdlant nad Ostravicí