Řidič/řidička nákladního automobilu / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

FirmaRaeder & Falge s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Řízení nákladního vozidla (výhodou s hydraulickou rukou či valníkem) řádným a bezpečným způsobem
Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče

Požadujeme:

Základní vzdělání, výhodou výuční list v oboru automechanik
Výhodou praxe na obdobné pozici 2 roky (práce s hydraulickou rukou)
Podmínkou řidičský průkaz skupiny C (velkou výhodou E)
Podmínkou profesní průkaz + psychotesty
Výhodou strojní průkaz
Výhodou praxe ve stavebnictví
Pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Nástupní hrubá mzda bude stanovena dohodou dle dosažené praxe a zkušeností

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hod.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Raeder & Falge s.r.o., IČ: 28714989
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Michaela Tóthová, personalistka
telefon:702 169 953
e-mail:[email protected]