Elektrikáři / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

FirmaMASSAG, a.s.
AdresaOpavská 272/2, 743 01 Bílovec 1
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 15.11.2019
Osobní kontakt na adrese Opavská 272, Bílovec od 9 - 11 hod, 12 - 14 hod.

Náplň práce:
údržba, servis, péče a opravy elektrického zařízení a strojů

Požadavky:
SŠ/SOU elektro zaměření, vyhl. č. 50/1978 Sb., praxe v oboru, schopnost pracovat v týmu, pečlivost, spolehlivost, iniciativní a samostatný přístup
odborná školení, možnost zvyšování kvalifikace, osobní ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce i pro rodinné příslušníky
Kontaktní osoba: Petr Jaroš, tel.: od 8:00 hod. do 14:00 hod. 602 524 333, email: personalni@massag.com

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Opavská 272/2, 743 01 Bílovec 1
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MASSAG, a.s., IČ: 00010367
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Ing. MBA Petr Jaroš
telefon:+420 602 524 333
e-mail:personalni@massag.com