Pracovník(ice) v sociálních službách / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

FirmaPéče srdcem, z.ú.
ÚvazekHPP, VPP, DPČ, DPP
Mzda19 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Ostrava a okolní obce
1. kontakt e-mailem: [email protected]

Požadavky:
kurz Pracovník v sociálních službách nebo Ošetřovatelka nebo Sanitářka nebo zdravotnické vzdělání

Náplň práce:
Pečovatelka v domácnosti klienta v Ostravě. Tato spočívá v pomoci při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoci při osobní hygieně, pomoci při zajištění stravy, pomoci při zajištění chodu domácnosti, aktivizační činnosti

Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní prémie, 13. plat, sick days

Úvazek: min. 30, max. 40 hod. týdně

Mzda: 19 000 Kč / 40 hod. týdně

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, kurz Pracovník v sociálních službách nebo Ošetřovatelka nebo Sanitářka
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: čtvrtletní prémie
  • Jiné výhody: 13. plat, sick days

jméno zaměstnavatele:Péče srdcem, z.ú., IČ: 04629531
počet volných pracovních míst:4

kontaktní osoba:Jana Vávrová
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Ostrava
detail nabídky práce:www.pecesrdcem.cz