MONTÁŽNÍ DĚLNÍK MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ / Montážní dělníci mechanických zařízení

FirmaVM solution CZ s.r.o.
AdresaRozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou
ÚvazekHPP
Mzda14 600 Kč až 17 000 Kč

Popis nabídky práce:

Agenturní zaměstnání
Uživatel - NOVARES CZ Janovice s.r.o.
POŽADUJEME: manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: montáž komponentů do interiérů aut
SMĚNNOST: nepřetržitý nebo třísměnný provoz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:VM solution CZ s.r.o. - prac. NOVARES CZ Janovice s.r.o., Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou
mzda, plat (hrubý):14 600 Kč až 17 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:VM solution CZ s.r.o., IČ: 03594556
počet volných pracovních míst:20
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jan Říha
telefon:+420 602 644 332
e-mail:honza.riha@icloud.com