MECHANIK HYDRAULICKÝCH SYSTÉMŮ / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

FirmaNORMA Czech, s.r.o.
AdresaHavlíčkova 1375/28, 693 01 Hustopeče u Brna
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

5.11.2019/vyučení v technickém oboru, výhodou 2 roky praxe na pozici mechanika hydralických systémů. Znalost technické a výkresové dokumentace. Znalost pneumatických a hydraulických systémů.

Náplň práce:
kontrola a výměna hydraulických rozvodů pevných (trubky) a pohyblivých (hadice), šroubení a ručních ventilů, řízených hydraulických ventilů, hydraulických válců, hydraulických čerpadel a pohonů, místního a dálkového měření na hydraulických rozvodech, kontrola stavu hydraulických olejových náplní.
Komunikativní schopnosti, týmový přístup. Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup, pečlivost.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Havlíčkova 1375/28, 693 01 Hustopeče u Brna
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: docházkový bonus, další benefity
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:NORMA Czech, s.r.o., IČ: 27742865
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Veronika Knápková
telefon:+420 519 440 344,733 175 705
e-mail:kariera.cz@normagroup.com