Lakýrník/ice / Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

FirmaOstravské opravny a strojírny, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Parcoviště: Na Valše 237/21, Ostrava - Přívoz
1. kontakt telefonicky, e-mailem.

Ostravské opravny a strojírny jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká
lakování, natírání nákladních vagónů a jeho částí
lakování vysokotlakou hadicí
nebo tryskání vagónů a jeho částí
práce bude rozdělena dle Vašich zkušeností

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
min. vyučen v oboru malíř/natěrač a dalších příbuzných oborech nebo prokazatelná praxe
jemnost a cit pro práci
zkušenosti v oboru malíř/natěrač, lakýrník nebo v příbuzném oboru
vhodné i pro absolventy

Co vám můžeme nabídnout
platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
roční bonusy 10 000 Kč
závodní stravování
zaměstnání v kmenovém stavu
5 týdnů dovolené
práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
nástup IHNED, nebo po dohodě
směnnost - 1, 2, 3 směny
Přidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 5 týdnů
  • Zvláštní prémie: roční bonusy 10 000 Kč

jméno zaměstnavatele:Ostravské opravny a strojírny, s.r.o., IČ: 46581979
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Patricie Korytářová
e-mail:[email protected]