Pomocný kuchař/pomocná kuchařka / Pomocní kuchaři

FirmaHOTEL MORAVIA - Lasákův Mlýn a.s.
AdresaDukelská č.p. 788/77, 680 01 Boskovice
ÚvazekVPP
Mzda90 Kč / hod.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Poloviční pracovní úvazek.
Hledáme novou posilu do týmu kuchařů. Oceníme: spolehlivost, pečlivost, pracovitost, kreativitu.

Náplň práce:
Příprava snídaní pro hosty, hrubá příprava, výpomoc při vydávání jídel a přípravě rautů.
Zaměstnanecké výhody: personální strava.
První kontakt na mail: info@hotelmoravia.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dukelská č.p. 788/77, 680 01 Boskovice
mzda, plat (hrubý):90 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:HOTEL MORAVIA - Lasákův Mlýn a.s., IČ: 25537075
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Denisa Fantová
telefon:+420 604 350 518
e-mail:info@hotelmoravia.cz