Obchodní zástupci

FirmaIng. Petr Havlík
ÚvazekHPP
Mzda45 000 Kč až 70 000 Kč

Máte rádi komunikaci s lidmi? Jste aktivní člověk a máte vysoké cíle? Máte zájem o příjemné a čisté pracovní prostředí? Hledáte práci ve stabilním sektoru s možností homeoffice, který roste i v tomto nelehkém období? Do naší nově vznikající kanceláře v Olomouci hledáme novou posilu do našeho týmu obchodníků! Naučíme tě rozumět financím a tomu, jak být v tomto sektoru úspěšný.

Náplň práce:

- vzdělávání klientů ve finanční gramotnosti
- nezávisle a objektivně pomáhat klientům řešit jejich požadavky a životní situace na poli financí ve Zlíně a celém Zlínském kraji
- zajišťování dílčí odborné práce přidělené manažerem
- práce v kanceláři a terénu
- příprava podkladů pro obchodní jednání
- budování dlouholetých vztahů s klienty

Požadavky na:
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- flexibilita a cílevědomost
- loajální přístup
- skvělé organizační a komunikační schopnosti
- zkušenosti s prodejem výhodou, ne podmínkou
- vhodné pro absolventy
- min. SŠ vzdělání
- řp. sk. B

Zaměstnanecké výhody:
- možnost práce i z domova
- nadstandartní finanční ohodnocení s možností růstu
- pravidelné vzdělávání
- kancelář k dispozici 24/7 - zvýhodněný firemní tarif, Multisport karta
- příspěvek na telefon, notebook a automobil
- pravidelné teambuildingové akce
- zázemí silné společnosti

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:nám. T. G. Masaryka 2433, Zlín, 76001, Česko
mzda, plat (hrubý):45 000 Kč až 70 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 11. 2022

jméno zaměstnavatele:Ing. Petr Havlík, IČ: 07054432
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. Petr Havlík, Manažer
telefon:732483389
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.financehavlik.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ing. Petr Havlík u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 45 000 Kč až 70 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: nám. T. G. Masaryka 2433, Zlín, 76001, Česko ; Nástup: 01. 11. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.