Praktická sestra / Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

FirmaKukuDent s.r.o.
AdresaKřenová 306/40, Trnitá, 602 00 Brno 2
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč

Popis nabídky práce:

Životopisy e-mailem: info@kukudent.cz

Požadavky:

Absolvent oboru zubní instrumentářka na SZŠ nebo nástavbového kurzu zubní instrumentářka, praktická sestra nebo zdravotnický asistent (absolvent SZŠ obor praktická sestra nebo zdravotnický asistent).
Základní znalosti práce s PC, příjemné vystupování, rozhodnost, klidná povaha.

Náplň práce:

Asistování při ošetření dutiny ústní
Zpracovávání dentálních materiálů v ordinaci
Péče o pacienty v průběhu ošetření zubním lékařem
Manipulace s RTG přístroji
Manipulace s léčivými prostředky a jejich podávání pacientům
Manipulace se zdravotnickými prostředky podle doporučení výrobců, jejich kontrola a správné ukládání

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Křenová 306/40, Trnitá, 602 00 Brno 2
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:KukuDent s.r.o., IČ: 29305373
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:MDDr. Hana Kukačková
telefon:+420 799 508 851
e-mail:info@kukudent.cz