Zámečník/zámečnice - svářeč/ka / Svářeči

FirmaKOVOS družstvo Teplice
AdresaOkružní 300, 407 25 Verneřice
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce:
Okružní č.p. 300, 407 25 Verneřice

Náplň práce:
ruční svařování polotovarů s použitím různých svařovacích technik.

Požadavky:
manuální zručnost, disciplína, odpovědný a aktivní přístup. Praxe není podmínkou. Vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru výhodou.
Mzda: odměňování úkolovou mzdou

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, motivační prémie do výše 2.000,-Kč měsíčně, docházkový bonus až 500,-Kč měsíčně

Kontakt: Iva Fialová, tel. 412 559 010, e-mail: iva.fialova@kovos.cz, osobní jednání možné na výše uvedené adrese od 6:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:KOVOS družstvo Teplice - 01 (sídlo), Okružní 300, 407 25 Verneřice
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění..
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:KOVOS družstvo Teplice, IČ: 00029289
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Iva Fialová, personalistka
telefon:+420 412 559 010
e-mail:iva.fialova@kovos.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.kovos.cz