Strážný/á OZP / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaBartoň a Partner s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda103 Kč / hod.

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Uchazeč musí mít čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B, certifikát strážného výhodou, základy práce s počítačem. Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn dle domluvy (5-17, 17-5 hod.). Nástup možný ihned.

Náplň práce:
obsluha vjezdu do areálu, řízení osobního automobilu, pravidelná obchůzka areálu (1x 2 hodiny, 20 minut chůze).
Uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (735 171 157) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):103 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 10. 2020

jméno zaměstnavatele:Bartoň a Partner s.r.o., IČ: 26810093
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Milan Smrčka
telefon:603407350
e-mail:[email protected]