Inženýři projektanti budov

FirmaDalphen Development s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 55 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt telefonicky 596 112 905, e-mailem [email protected]

Náplň práce:

Spolupráce při koordinaci souvisejících profesních částí a inženýrské činnosti
jednání s klienty. Samostatné plnění dílčích úkolů při zpracování projektové dokumentace od přípravy, přes realizaci až po předání projektu. Kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu. Komunikace s úřady a dotčenými orgány státní správy v rámci povolování staveb řízení malého týmu junior projektantů.

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání obor pozemní stavby/architektura. Min. praxe 3 roky na obdobné pozici. Pokročilá znalost programů ArchiCAD, případně AutoCAD. Samostatnost při řešení pracovních úkolů. Proaktivní přístup, ochotu učit se novým věcem a pracovat v týmu. Pozitivní a zodpovědný přístup, příjemné vystupování.

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti. Flexibilní pracovní dobu. Stravenky a karta Activepass. Občerstvení na pracovišti (kávy, čaje). Příjemné pracovní prostředí a kolektiv. Fixní plat + prémie (35 – 55 tisíc podle zkušeností, odbornosti a výkonu).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Starobělská 1063/13, Ostrava - Zábřeh, 70030, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 55 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Activepass

jméno zaměstnavatele:Dalphen Development s.r.o., IČ: 05820227

kontaktní osoba:Patrik Svoboda
telefon:596 112 905
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://dalphen-development.cz/