IT technik / Technici počítačových sítí a systémů

FirmaTOS VARNSDORF a.s.
AdresaŘíční 1774, 407 47 Varnsdorf 1
ÚvazekHPP
Mzda28 800 Kč až 39 500 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky:

- vzdělání středoškolské s maturitou
- znalost AJ dle evropského referenčního rámce na úrovni A2 - uživatel základů jazyka
- znalost zařízení IT (PC, notebooky, tiskárny, disková úložiště, atd.)
- znalost počítačových sítí Ethernet, WiFi, optiky včetně aktivních prvků
- znalost operačních systémů Linux a Windows Server
- znalost telefonních technologií (analog, VoIP) výhodou
- manuální zručnost
- pečlivost, svědomitost, aktivní přístup
- 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou
- nástup - listopad 2019

Náplň práce:

- instalace nových počítačů a tiskáren
- opravy PC a notebooků
- správa a rozvoj kompletní síťové infrastruktury
- správa internetového uzlu včetně zabezpečení
- správa interního i externího mailového provozu
- instalace a správa linuxových i Windows serverů
- správa telefonní ústředny
- správa diskových úložišť / NAS

Nabízíme:

- kvalitní zaškolení od svého předchůdce
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity

Nabízené výhody: věrnostní odměny, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, psychologické poradenství, příspěvek na penzijní a životní pojištění, využití firemní rekreační chaty v Jizerských horách,

Kontakt: e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Říční 1774, 407 47 Varnsdorf 1
mzda, plat (hrubý):28 800 Kč až 39 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: viz. poznámka
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:TOS VARNSDORF a.s., IČ: 27327850
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Vladimíra Hulánová Makalová
telefon:+420 412 351 123
e-mail:vhulanova@tosvarnsdorf.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.tosvarnsdorf.cz/cz/