Všeobecná účetní (zástup za MD/RD) / Odborní účetní všeobecní

FirmaI&C Energo a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Zadávání a účtování přijatých faktur, vystavení a účtování vydaných faktur
Účtování pokladny a vnitřních účetních dokladů
Vyúčtování cestovních příkazů
Evidence dlouhodobého majetku
Spolupráce a komunikace s ostatními členy týmu
Kontrola náležitostí účetních dokladů

Vzdělání:
SŠ vzdělání ekonomického směru

Kvalifikace a ostatní požadavky:
znalost českých účetních standardů a daňové legislativy
znalost práce v MS Office
pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
praxe výhodou

Nabízíme:

možnost odborného vzdělávání
dobré finanční ohodnocení
příjemné pracovní prostředí
5 týdnů dovolené
firemní benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění aj.)

Nástup dle dohody.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 05. 2024

jméno zaměstnavatele:I&C Energo a.s., IČ: 49433431

kontaktní osoba:Mgr. Lenka Dostálová, personalista
telefon:568 413 105
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Pražská 684/49, Borovina, 674 01 Třebíč 1
detail nabídky práce:https://www.ic-energo.eu/nabidka-zamestnani/volna-mista-na-nasich-lokalitach/lokalita-trebic/vseobecny-a-ucetni