Referent/ka odbytu / Obchodní referenti

FirmaTOPOS a.s.
AdresaKrálovská 777, 407 77 Šluknov
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadujeme:
AJ - aktivní, samostatnost a komunikační dovednosti, znalost práce s PC, pokročilá znalost MS Office.
Výhoda: praxe s obchodní agendou, znalost RJ a ŘP skup. B.

Náplň práce:
komunikace se zákazníky, příjem objednávek a zadávaní do interního systému, vystavování faktur, dohled nad expedicí, vedení skladu výrobků, zajišťování tuzemské i mezinár. přepravy apod.
Kontakt: Telefonicky v čese od 7.00 do 14.30 hod.,nebo e-mailem, po domluvě osobní jednání v sídle firmy.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:TOPOS a.s. - 01 (sídlo), Královská 777, 407 77 Šluknov
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Modilní telefon
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:TOPOS a.s., IČ: 61325155
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Zdeňka Poštová
telefon:+420 412 354 446
e-mail:personalni@topos.eu
webová stránka zaměstnavatele:http://www.topos-europe.cz