TRUHLÁŘ PŘI VÝROBĚ KOLEJOVÝCH VOZIDEL / Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

FirmaMarkmont, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda90 Kč až 160 Kč / hod.

Přijmeme zaměstnance na pozici Truhláře kolejových vozidel v Ostravě.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected]
Můžete nás navštívit i osobně na adrese: Poděbradova 1, Plzeň . V přízemí budovy Avalon, kancelář Markmont na proti recepci.

Náplň práce:

- Truhlářské a montážní práce při výrobě kolejových vozidel. Sestavování, lepení, montáže.

Požadujeme:

- praxi v oboru jako truhlář či montér
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

- Smlouvu na HPP
- Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Ostravě
- Možnost uplatnění i pro absolventy
- Možnost ubytování
- Možnost přesčasových hodin
- Možnost záloh
- Nástup možný ihned

Mzda: až 160 Kč/ hod. dle pracovního zařazení

Nástup možný ihned

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):90 Kč až 160 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:20. 07. 2020

jméno zaměstnavatele:Markmont, s.r.o., IČ: 28175425
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Nikola Paldusová
telefon:777 743 051
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:1. máje 3176/102, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3