Samostatná / ý účetní / Účetní všeobecní

FirmaASPERA technology s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 45 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:
Pořizování a účtování faktur na vstupu tuzemsko i zahraničí, bankovní příkazy, výpisy, práce s otevřenými položkami, zápočty, kontrola účtování, intrastat, ekokom, DPH, silniční daň, statistické výkazy. Kontrola účtování skladů a rozpracovanosti, evidence majetku.

Požadavky:
zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, uživatelská znalost MS Word, Excel, 2 roky praxe na pozici samostatné nebo všeobecné účetní podmínkou, cizí jazyk AJ, NJ výhodou

Nabízíme:
možnost rozvoje, zajímavé finanční ohodnocení provázané na pracovní výsledky, individuální prémie za výkon, 20 dní dovolené a až 6 dnů věrnostního volna, práci v pěkném prostředí a mladém kolektivu, parkování v areálu společnosti, odborné vzdělávání v oboru, závodní jídelnu, příspěvek na stravování, Multisport – příspěvek na sport a fitness

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence, pořizování a účtování faktur na vstupu - CZ i zahraničí, DPH, Intrastat
  • Ekonomika, Bankovní výpisy a příkazy, zápočty, kontrola účtování, silniční daň, majetek
  • Práce s PC - databázové systémy
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Ekonomika - skladové účetnictví, kontrola účtování skladů a rozpracovanosti
  • Práce s PC - textový editor (Word)
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, cizí jazyk výhodou
  • Aktivní německý jazyk, cizí jazyk výhodou
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: Jídelna v areálu, dotované stravování
  • Dovolená navíc: Nabízíme 20 dní dovolené + až 6 dní věrnostního volna za odpracované roky.
  • Jiné výhody: Multisport - příspěvek na sport a fitnes
  • Zvláštní prémie: 13. plat, individuální prémie za výkon, hodnocení provázané na pracovní výsledky

jméno zaměstnavatele:ASPERA technology s.r.o., IČ: 07699140

kontaktní osoba:Mgr. Kateřina Samková
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Křižíkova 734/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1
detail nabídky práce:www.asperatechnology.cz