Zdravotní sestra/bratr v plicní ambulanci / Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

FirmaOrtopedie MUDr. David Kňourek s.r.o.
AdresaDivadelní náměstí 593/3, 350 02 Cheb 2
ÚvazekVPP
Mzda21 760 Kč

Místo výkonu práce: Divadelní náměstí 3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 32 hod/týdně (POUZE 4 DNY V TÝDNU) !!! Pracovní doba: Po-Čt 7:00-15:00 h.

Náplň práce:
práce v plicní ambulanci.

Požadujeme:
očekáváme kreativního/kreativní zaměstnance/zaměstnankyni ochotného/ochotnou se učit novým věcem, vhodné pro všeobecné i praktické sestry.

Nabízíme:
zajímavá a různorodá práce v moderně zařízené ambulanci v centru města, mimo běžné práce ambulantní/ho zdravotní/ho sestry/bratra zaškolíme i v ovládání specializovaných přístrojů (bodypletysmograf, spirometr), 5 týdnů dovolené, 3-5 dní zdravotního volna. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 16:00-19:00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ortopedie MUDr. David Kňourek s.r.o. -001, Divadelní náměstí 593/3, 350 02 Cheb 2
mzda, plat (hrubý):21 760 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené

jméno zaměstnavatele:Ortopedie MUDr. David Kňourek s.r.o., IČ: 00883883
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:MUDr. Ivana Johannová
telefon:+420 775 653 756
e-mail:info@ortopediecheb.cz